Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Olaf Viggo Peter Langer, Dänische Küste mit Segelschiff, Öl auf Leinwand, 1886
:
2985805
Hammerslagspris
:
EUR
55
410
Vurdering
:
EUR
250
1.862
Olaf Viggo Peter Langer (1860-1942), Dänische Küste mit Segelschiff, Öl auf Leinwand, 1886, monogrammiert und datiert, 23 x 34 cm.
Kleiner Einriss (ca. 1 cm) im rechten Darstellungsbereich, mehrere Retuschen, eine professionelle Hinterlegung.
28-05-2013 20:19:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
726980
28-05-2013
14:21:29
EUR
55
657260
26-05-2013
18:06:47
EUR
50
726980
28-05-2013
14:21:22
EUR
50
657260
26-05-2013
18:05:29
EUR
45
250244
21-05-2013
14:17:21
EUR
40
Til toppen