Ole Aakjær, CD. Komposition med kvinde. Akvarel

Varenummer: 6219452
Hammerslagspris: DKK 20.000
Vurdering: DKK 25.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6245412
Ole Aakjær (f. 1962), CD. Komposition med kvinde. Akvarel. Sign. O. Aakjær 2015. Arkstørrelse 50 x 33 cm. (57 x 39,5 cm.)
Auktionen afsluttes:  25-07-2022 21:06:44
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

971023 25-07-2022 19:22:48 DKK 20000