Ole Aakjær, CD. Komposition med kvinde. Akvarel

Varenummer: 6219452

Næste bud: DKK 20.000
Vurdering: DKK 25.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ole Aakjær (f. 1962), CD. Komposition med kvinde. Akvarel. Sign. O. Aakjær 2015. Arkstørrelse 50 x 33 cm. (57 x 39,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  29-06-2022 20:40:00
Showroom:   Kolding, DK