Ole Aakjær. 'Go Big or Go Home', 2018 (cd)

Varenummer: 6204888
Varen er afsluttet

Ole Aakjær (f. 1962). 'Go Big or Go Home', akvarel på papir, sign. OAakjær 18. Bladmål: 172 x 126 cm (180 x 135 cm).
Udstillet Saatchi Gallery London 2018.
Varen afsluttes:  14-02-2023 06:10:00