Ole Aakjær. 'Go Big or Go Home', 2018 (cd)

Varenummer: 6204888
Vurdering: DKK 150.000

Ole Aakjær (f. 1962). 'Go Big or Go Home', akvarel på papir, sign. OAakjær 18. Bladmål: 172 x 126 cm (180 x 135 cm).
Udstillet Saatchi Gallery London 2018.
Auktionen afsluttes:  23-11-2022 20:23:00