Ole Aakjær. 'Go Big or Go Home', 2018 (cd)

Varenummer: 6204888

Næste bud: DKK 120.000
Vurdering: DKK 150.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ole Aakjær (f. 1962). 'Go Big or Go Home', akvarel på papir, sign. OAakjær 18. Bladmål: 172 x 126 cm (180 x 135 cm).
Udstillet Saatchi Gallery London 2018.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 20:03:51
Showroom:   Vejle, DK