Ole Ahlberg, Litografi, komposition, (cd)

Varenummer: 6237740

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ole Ahlberg. Litografi, E.A. Komposition. Sign. i bly Ole Ahlberg 81. Flere pletter. H. 42 x 33 cm (bladstørrelse 57x46 cm)

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 10:45:00
Showroom:   Næstved, DK