Ole Olsen. ‘Svanemøllebugten’ cd

Varenummer: 6319943
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 5.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6328942
Ole Olsen. ‘Svanemøllebugten’. olie på plade. Sign. i monogram. 125 x 222 cm. ( 129 x 226 cm.)
Auktionen afsluttes:  08-01-2023 19:16:00

1547719 07-01-2023 16:16:58 DKK 2000