Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ole Otto Ernst. Komposition
:
6210577
Hammerslagspris
:
3.000
Vurdering
:
5.000
Ole Otto Ernst. f. 1949. Komposition. Olie på lærred. Sign. O.O. Ernst. 70 x 60 cm.
Denne vare er en del af en temaauktion over kunstneren Ole Otto Ernst. Se og byd på alle varerne
her
18-11-2022 12:56:09
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1479680
18-11-2022
12:54:09
3000
Til toppen