Ole Otto Ernst. Komposition

Varenummer: 6210577

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ole Otto Ernst. f. 1949. Komposition. Olie på lærred. Sign. O.O. Ernst. 70 x 60 cm.

Denne vare er en del af en temaauktion over kunstneren Ole Otto Ernst. Se og byd på alle varerne her

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 11:56:48
Showroom:   Herlev, DK