Ole Otto Ernst. Komposition

Varenummer: 6244620
Fast pris: DKK 3.160
Vurdering: DKK 4.000

Ole Otto Ernst. f. 1949. Komposition. Olie på lærred. Sign. O.O. Ernst. 60 x 80 cm.

Denne vare er en del af en temaauktion over kunstneren Ole Otto Ernst. Se og byd på alle varerne her
Varen afsluttes:  16-05-2023 18:44:00