Ole Otto Ernst.Tre modeller, 120 x 100 cm

Varenummer: 6242664
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000

Ole Otto Ernst f. 1949. Komposition med tre poserende kvinder. Olie på lærred, sign. O. O. Ernst, 120 x 100 cm. UR.
Læs mere om kunstnerenher.
Auktionen afsluttes:  23-02-2023 15:54:20

1860010 21-02-2023 15:53:03 DKK 3000