Ole Ring, landsbyparti fra Thorkildstrup (cd)

Varenummer: 6103448

Næste bud: DKK 11.000
Vurdering: DKK 20.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ole Ring (1902-1972), landsbyparti fra Thorkildstrup, olie på lærred, sign. Ole Ring, 30,5x40,5 cm. (43x53 cm).
Se og byd på alle værkerne her.

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 20:15:00
Showroom:   Odense, DK