På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ole Ring, parti fra Kirkestræde i Køge (cd)
Vurdering:
18.000
Ole Ring (1902-1972), parti fra Kirkestræde i Køge, olie på lærred, sign. Ole Ring-1930, 31,5x41,5 cm. (42x51 cm). Fremstår med reparation samt enkelte krakeleringer.
04-10-2022 13:35:00