Kategori  Vurdering

Ole Sandvig, 1900-tallet, cd

Varenummer: 5047392
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Ole Sandvig. Olie på lærred. Folkeliv i København. Sign. Ole Sandvig. 75x75 cm. (93x93 cm.).

Auktionen afsluttes:  23-07-2018 19:55:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

34335 23-07-2018 19:45:16 DKK 350
1554248 23-07-2018 17:01:54 DKK 300