Oluf Søndergaard. Bondegårdsparti. cd

Varenummer: 6150977
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Oluf Søndergaard (1901-1970). Bondegårdsparti. Olie på lærred. Sign.: 'O. Søndergaard'. 65 x 88 (82 x 105) cm. Fremstår med mindre trykmærke.

Auktionen afsluttes:  24-02-2022 14:09:03
Showroom:   Herlev, DK

937027 19-02-2022 20:54:38 DKK 300