Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaer, sofagrupper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ole Wanscher. To-pers. sofa, model Senator
:
6304463
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.500
Ole Wanscher. To-pers. sofa med stel af massiv mahogni, løse hynder betrukket med uldstof / sort læder. L 125 sædehøjde ca. 45 cm. Formgivet i 1951. Fremstillet hos Cado, model Senator. Fremstår med brugsspor herunder ridser / skrammer.
25-11-2022 20:30:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1822318
25-11-2022
09:52:00
350
1779089
24-11-2022
07:42:44
300
Til toppen