Olesen & Hvitfeldt Hansen. Broche af 14 kt guld, 0.08 ct

Varenummer: 6376285
Vurdering: DKK 3.400

Olesen & Hvitfeldt Hansen. Broche af 14 kt guld prydet med fire brilliantslebet diamanter på i alt 0.08 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS. Stemplet OHH 585. H: H: 43 x 38 mm. Vægt 11 gram. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  23-05-2023 18:30:00