Olivia Holm Møller. Høstparti (cd)

Varenummer: 5525398
Hammerslagspris: DKK 5.200
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Olivia Holm Møller (1875-1970). Høstparti, olie på lærred, sign. på bagsiden. 60 x 71 cm (67 x 78 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  14-12-2019 19:58:57
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej