Oljemålning Nils Forsberg

Varenummer: 5625932
Auktionen afsluttes
29-03-2020 14:04:00
Vurdering
SEK 3.000

NILS FORSBERG (1842-1934): Hängande gås, signerad Nils Forsberg, daterad 1890, olja på pannå, ca 19x13 cm