Oljemålning

Varenummer: 5584107
Auktionen afsluttes
13-02-2020 20:13:00
Vurdering
SEK 1.500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skördemotiv, signerad M Rodig, olja på duk, ca 38x56 cm