Olox / Ole Kristensen, komposition med figurer, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6321506

Næste bud: DKK 5.000
Vurdering: DKK 8.000

Olox / Ole Kristensen f.1953. Komposition med figurer, olie på lærred, signeret Olox 1998. H.120 x 200 cm (204 x 124 cm)

DKK 5.000
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 14:36:39
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej