Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Omann Junior. Skænk af palisander, model '35'
:
6379570
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
1.800
Skænk af finéret palisander, front med tre låger bag hvilke hylder og udtræksbakker. Fremstillet og mærket hos Omann Jun's Møbelfabrik, model '35'. H. 68, 179 x 44 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. Top delvist finéret med palisander og mahogni.
27-05-2023 16:13:21
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
732506
25-05-2023
08:41:58
1300
Til toppen