Omega. Herrearmbåndsur i forgyldt stål

Varenummer: 6324253

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Herrearmbåndsur fra Omega. Urkasse i forgyldt stål, gylden linjeret skive med stregindeks, datovisning, krone med logo, monteret på læderrem. Ø. 33 mm. uden krone. Fremstår med brugsspor og ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Auktionen afsluttes:  04-02-2023 15:32:12