Omega 'Speedmaster' Automatic', herreur af stål Ø 39 mm

Varenummer: 6200686

Næste bud: DKK 12.500
Vurdering: DKK 16.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Omega 'Speedmaster' Automatic, herreur serie nummer: 57735633, urkasse af stål, sort urskive med luminerede stregindeks, udvendig tachymeterkrans med arabertal, separat sekundviser, chronograffunktioner, krone med Omega logo, automatisk urværk, Ø 39 mm, monteret med grå krokopræget læderrem med foldelås L. 18 cm. Omega æsker medfølger, brochure, International Warranty samt kortholder. Fremstår med brugsspor bl.a. enkelte ridser m.m. Uret går på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten og kender ikke servicehistorikken.

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 20:48:51
Showroom:   Aalborg, DK