Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Omega 'Speedmaster' Automatic', herreur af stål Ø 39 mm
:
6200686
Hammerslagspris
:
12.500
Vurdering
:
16.000
Omega 'Speedmaster' Automatic, herreur serie nummer: 57735633, urkasse af stål, sort urskive med luminerede stregindeks, udvendig tachymeterkrans med arabertal, separat sekundviser, chronograffunktioner, krone med Omega logo, automatisk urværk, Ø 39 mm, monteret med grå krokopræget læderrem med foldelås L. 18 cm. Omega æsker medfølger, brochure, International Warranty samt kortholder. Fremstår med brugsspor bl.a. enkelte ridser m.m. Uret går på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten og kender ikke servicehistorikken.
19-07-2022 20:03:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2218108
18-07-2022
22:25:07
12500
Til toppen