Omega. 'Speedmaster Date' Chronometer Automatic, herreur af stål Ø 40 mm
Hammerslagspris:
19.000
Vurdering:
24.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6254215 Omega, Speedmaster Date, ref.nr.: 3211.31.00, cal. 1164, serienr.: 86421257, urkasse af stål, 'panda'-skive med stregindeks, udvendig tachymeterkrans med arabertal, datoangivelse ved 3" position, separat sekundviser, stopursfunktion, chronograffunktion, riflet optrækskrone med logo, safirglas, monteret med stållænke med foldespænde med logo, automatisk chronometercertificeret urværk. Ø. 40 mm. Indvendig L. 18 cm. Medfølges af boks, kasse, manual, kortholder, pictogram, chronometercertifikat, tag, to ekstra led samt stemplet certifikat fra 2014. Fremstår med lette brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
14-07-2022 20:42:10
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
2128415
14-07-2022
20:38:27
19000