Varenummer: 6325609

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref.nr.: 3310.10.00 (175.0032), cal. 3220, i urkasse af 18 kt. guld og stål, champagnefarvet skive med forgyldt stregindeks, separat sekundviser, stopursfunktion, tachymeter-krans, originalt plexiglas, monteret med lænke af 18 kt. guld og stål med foldelukke, automatisk urværk. Ø. 39 mm. Indvendig L. ca. 19,5 cm. Medfølges af boks, kasse, manual, tag samt tre ekstra led (IKKE certifikat). Fremstår med lette brugsspor (nyligt poleret). Uret gik på vurderingstidspunktet og er serviceret hos Omega i Japan fra april 2022 (servicebevis medfølger). Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Varen afsluttes:  26-06-2023 20:02:00