Onkel Harald tog (3)

Varenummer: 2050074
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Onkel Harald tog af bemalet træ. Bestående af lokomotiv samt to vogne. Fremstår med alders- og brugsslitage samt enkelte mangler. (3)

Auktionen afsluttes:  12-11-2010 11:14:00
Showroom: