Orla Lau. Olie på plade. Abstrakt motiv. (cd)

Varenummer: 5999583
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000

Orla Lau (1926 - 2003), Abstrakt motiv. Olie på plade. Sign. og dateret "OL, Orla Lau, 64". 22,5 x 51 cm (24 x 52,6) (cd)
Auktionen afsluttes:  20-04-2021 18:48:03