Orla Valdemar Borch. Plantage, efterår. (cd)

Varenummer: 6227049

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Orla Valdemar Borch (1891-1969). Plantage, efterår. Olie på lærred. Sign. OVB. 50 x 60 cm. (68 x 78).

Køb nu pris
DKK 500
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:23:02