På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
1.200
Oscar Herschend (1853-1891), strandparti med fyrtårn, olie på lærred. Monogram sign. H. H 89. 29 x 39 cm (41 x 52 cm). Fremstår med enkelt afslag.
24-09-2018 19:57:00