Varenummer: 5300935
Vurdering: DKK 1.000

Oscar Herschend (1853-1891), strand motiv, olie på lærred. 22,5 x 32,5 cm. (31 x 41 cm.) Sign. bagpå.

Auktionen afsluttes:  19-04-2019 19:01:00