Oskar Mathisen (cd). Kystparti med fiskere, olie på lærred

Varenummer: 5375539
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000

Oskar Mathisen 1861-1957. Kystparti med fiskere, sign. monogram 1928. Olie på lærred. 47 x 75 cm. (60 x 86) cm.

Auktionen afsluttes:  14-07-2019 20:58:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1