O. Gøtsche,cd. modelstudie

Varenummer: 6103130
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

O. Gøtsche (1913-?), modelstudie, olie på lærred, sign. Gøtsche, 70x60 cm. (85x75 cm).

Auktionen afsluttes:  25-10-2021 12:37:00
Showroom:  Odense