På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Osvald Rasmussen (Allan Karms). Gårdparti med høns (cd)
Vurdering:
< 1.000
Osvald Rasmussen (Allan Karms) (f. 1933). Gårdparti med høns, olie på lærred, signeret A. Karms. 67 x 97 (82 x 109) cm.
23-04-2022 18:50:37