Osvald Rasmussen (Allan Karms). Gårdparti med høns (cd)

Varenummer: 6183813
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Osvald Rasmussen (Allan Karms) (f. 1933). Gårdparti med høns, olie på lærred, signeret A. Karms. 67 x 97 (82 x 109) cm.

Auktionen afsluttes:  23-04-2022 18:50:37
Showroom:   Aarhus, DK