Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. 'Byscene', akvarel og bly på papir
:
6141429
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner. 'Byscene'. Akvarel og bly på papir. Signeret monogram og dateret 1867. Bladmål ca. 21 x 25 cm (28 x 32) cm.
24-01-2022 19:48:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
621342
21-01-2022
17:29:43
350
2118624
20-01-2022
20:59:19
300
Til toppen