Ubekendt kunstner. 'Byscene', akvarel og bly på papir

Varenummer: 6141429
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. 'Byscene'. Akvarel og bly på papir. Signeret monogram og dateret 1867. Bladmål ca. 21 x 25 cm (28 x 32) cm.

Auktionen afsluttes:  24-01-2022 19:48:00
Showroom:   Nivå, DK

621342 21-01-2022 17:29:43 DKK 350
2118624 20-01-2022 20:59:19 DKK 300