Otto Krank 'mand med flaske' olie på lærred

Varenummer: 5177016
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Otto Krank født 1917 'mand med flaske' olie på lærred, sign. O Krank 65,3 x 55,5 cm (81 x 70,8).

Auktionen afsluttes:  26-01-2019 13:50:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

771383 25-01-2019 21:38:11 DKK 300