Otto Olsen (cd). Folkeliv på Gråbrødre Torv, olie på lærred

Varenummer: 5885546
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Otto Olsen (1905-1966). Folkeliv på Gråbrødre Torv, sign. Otto Olsen. Olie på lærred. 60 x 74 cm. (65 x 80) cm.

Auktionen afsluttes:  16-01-2021 15:27:12
Showroom:  Helsingør