Otto Olsen. Københavnermotiv, Knippelsbro (cd)

Varenummer: 5653684
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Otto Christian Olsen (1905-1966). Københavnermotiv, Knippelsbro. Olie på lærred. Sign. Otto Olsen. 40 x 48 cm. (53,5 x 62,5 cm).

Auktionen afsluttes:  03-05-2020 19:48:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej