Otto Pedersen, collage. (cd)

Varenummer: 5753806
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Otto Pedersen (1902-1995), komposition, kollage og akryl på papir. Signeret og dateret OT.P. 76. 25 x 18 (48 x 39) cm
Auktionen afsluttes:  08-10-2020 19:14:00