Otto Pedersen, komposition

Varenummer: 5663050
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Otto Pedersen (1902-1995), komposition, olie på lærred, sign. OT.P, 75x65 cm. (78x68 cm).
Auktionen afsluttes:  30-05-2020 13:46:27
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

912158 30-05-2020 13:44:01 DKK 300