Ovalt spisebord af palisander med tillægsplader

Varenummer: 6260384
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ovalt spisebord af fineret palisander med to tillægsplader skjult under plade. H. 74 cm. B. 148 cm. D. 109 cm. Fremstår slebet samt med brugsspor.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 11:16:46
Showroom:   Herlev, DK

1262931 19-09-2022 17:46:53 DKK 4000