Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Axel Hansen cd, kystparti med græssende får
:
5836877
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Axel Hansen 1896-1936 cd. Olie på lærred. Kystmotiv fra Gudhjem med græssende får i forgrunden, sign. H.30 x 40 cm (42 x 52 cm) Fremstår snavset
22-11-2020 14:49:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
109748
22-11-2020
12:46:29
300
Til toppen