P. Hougaard Skovparti

Varenummer: 6236244
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

P. Hougaard skovparti, olie på lærred, sign. P. Hougaard 1948, 94x65 (103x72,5) cm

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 18:16:18
Showroom:   Nivå, DK