P. Hougaard Skovparti

Varenummer: 6236244
Vurdering: DKK < 1.000

P. Hougaard skovparti, olie på lærred, sign. P. Hougaard 1948, 94x65 (103x72,5) cm
Auktionen afsluttes:  30-10-2022 13:59:15
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej