P. Hougaard Skovparti

Varenummer: 6236244

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

P. Hougaard skovparti, olie på lærred, sign. P. Hougaard 1948, 94x65 (103x72,5) cm

Auktionen afsluttes:  21-08-2022 18:09:00
Showroom:   Nivå, DK