Kategori  Vurdering

Pablo Picasso cd. Litografi, signeret

Varenummer: 4121129
Hammerslagspris: DKK 10.500
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Pablo Picasso 1881-1973. Komposition. 'Maison de la pensée française, Exposition des céramiques'. Signeret Picasso. 62 x 46 cm. (77 x 58) cm.

Auktionen afsluttes:  28-01-2016 19:19:38
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1