Palle Nielsen. Komposition, cd

Varenummer: 6314359
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.600

Palle Nielsen (1920-2000). Bebudelsens Motiv, komposition. Litografi, 552. Sign. og dat. PN/79. 31 x 26 cm ( 48 x 39 cm).
Auktionen afsluttes:  17-01-2023 19:47:00

2130531 13-01-2023 11:40:40 DKK 1500