Palwa. Standerlampe af forgyldt messing og krystalglas fra 70'erne
Næste bud:
30.000
Vurdering:
48.000
Palwa. Standerlampe af forgyldt messing og krystalglas fra 70'erne. H. 127 cm, Ø 20 cm. Fremstillet af Palwa, Østrig. 9 lyskilder. Fremstår med få brugsspor.
01-04-2024 19:47:00