Par barstole af sortlaseret ask (2)

Varenummer: 6263629
Vurdering: DKK 1.200

Par barstole af sortlaseret ask, stel af sortlakeret metal. Ca. H. 78 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, mærker, mindre afslag og brudt lakering på stel. (2)
Auktionen afsluttes:  28-10-2022 16:43:11