Par barstole af sortlaseret ask (2)

Varenummer: 6263629

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Par barstole af sortlaseret ask, stel af sortlakeret metal. Ca. H. 78 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, mærker, mindre afslag og brudt lakering på stel. (2)

Auktionen afsluttes:  08-10-2022 09:25:49
Showroom:   Herlev, DK