Par creoler af 14 kt guld (2)

Varenummer: 6241589

Næste bud: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Par creoler af 14 kt guld, stemplet: 585. Ø. 14 mm. Vægt 0,5 gram. Fremstår med brugsspor, herunder skævheder. (2)

Auktionen afsluttes:  17-08-2022 18:51:00
Showroom:   Aalborg, DK

714061 14-08-2022 17:31:15 DKK 350
1023497 13-08-2022 10:44:41 DKK 300