Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Øreringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Par creoler af 14 kt guld (2)
:
6241589
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Par creoler af 14 kt guld, stemplet: 585. Ø. 14 mm. Vægt 0,5 gram. Fremstår med brugsspor, herunder skævheder. (2)
17-08-2022 18:51:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2254812
16-08-2022
22:42:08
400
714061
14-08-2022
17:31:15
350
1023497
13-08-2022
10:44:41
300
Til toppen