Par cylinderformet væglamper af messing (2)

Varenummer: 6263511
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Par cylinderformet væglamper af messing. H. 40, Ø. 6 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og pletter. (2)

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 12:28:46
Showroom:   Herlev, DK

73102 24-09-2022 08:42:28 DKK 1300
19260 22-09-2022 23:20:33 DKK 1200