Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Væglamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Par cylinderformet væglamper af messing (2)
:
6263511
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6281599
Par cylinderformet væglamper af messing. H. 40, Ø. 6 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og pletter. (2)
24-09-2022 12:28:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
73102
24-09-2022
08:42:28
1300
19260
22-09-2022
23:20:33
1200
Til toppen