Par højryggede stole (2)

Varenummer: 6242982
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Par højryggede stole med stel af mahogni. Brugsspor, mangler hynder. H 97 cm, SH 34 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 08:24:41
Showroom:   Næstved, DK

1854948 05-08-2022 00:06:30 DKK 300