Par kommoder af teak samt to spejle (4)

Varenummer: 6226266
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Stor kommode med seks skuffer, stående på runde tilspidsede ben. H.120 cm. B.85 cm. D.41 cm. Nøgle medfølger. Lille kommode med tre skuffer. H.59 cm. B.63 cm. D.30 cm. To spejle 59 X 63 cm og 55 X 31 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og skrammer. (4)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 11:31:00
Showroom:   Herlev, DK