Niels Graversen. Par marine motiver(2) CD.

Varenummer: 5808735
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Niels Graversen (1878-1949). Par marine motiver, olie på lærred, sign. N. Graversen, 47x63 cm. (72x57 cm) og 43 x 52 (52x61). Den ene sidder løs i ramme. (2)

Auktionen afsluttes:  15-11-2020 15:50:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej