Par øreringe af 14 kt hvidguld (2)
Vurdering:
Par øreringe af 14 kt hvidguld prydet med cubic zirkonia, H. 13,2 mm, stemplet mester samt 585, vægt 4,4 gram. Ligger i æske. Fremstår med almindelig brugsspor. (2)
22-11-2022 18:27:00