Par øreringe af 14 kt hvidguld (2)

Varenummer: 6291877
Vurdering: DKK 1.400

Par øreringe af 14 kt hvidguld prydet med cubic zirkonia, H. 13,2 mm, stemplet mester samt 585, vægt 4,4 gram. Ligger i æske. Fremstår med almindelig brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  22-11-2022 18:27:00